Strona głównaAktualności1 lipca obchodzimy drugie urodziny naszej fundacji

1 lipca obchodzimy drugie urodziny naszej fundacji

poniedziałek, 1 lipca, 2024

1 lipca 2022 roku rozpoczęliśmy oficjalne działania jako Fundacja PVE Dobra Energia. Naszą fundację założyli: Karolina i Adnan, Agata i Michał, Kamila i Piotr oraz Ewa i Filip – grono młodych filantropów z Bydgoszczy i Poznania.  Za nami dwa lata intensywnych działań, o których na bieżąco piszemy na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

Przez te dwa lata nawiązaliśmy wiele wartościowych partnerstw, wspieraliśmy działalność lokalnych i ogólnopolskich organizacji pozarządowych i instytucji kulturalnych, a także uruchomiliśmy swoje autorskie projekty i programy.

Stworzyliśmy m.in. cykl słuchowisk dla dzieci we współpracy z Radiem 357, fundujemy stypendia uzdolnionej młodzieży z Bydgoszczy dzięki partnerstwu z Fundacją Świętego Mikołaja, czy stypendia dla zdolnych nastoletnich biegaczek we współpracy z Fundacją Zdrowy Ruch. Uruchomiliśmy pierwszy w Polsce program grantowy dla dziewczęcych klubów sportowych, projekt z zakresu edukacji ekologicznej skierowany do wiejskich bibliotek czy kampanię społeczną „Z Dobrą Energią możesz więcej”. Regularnie odwiedzamy także dzieci w bydgoskich szpitalach, domach dziecka i rodzinach zastępczych z „Teatrzykami z Dobrą Energią”. A to tylko kilka z naszych działań. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce NASZE PROJEKTY.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, współpracownikom, partnerom, bibliotekarzom, nauczycielom, dziennikarzom, działaczom społecznym i kulturalnym, edukatorom, trenerom za pierwsze dwa lata wspólnych działań na rzecz lepszego świata.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!