Strona głównaAktualnościWzięliśmy udział w mitingu lekkoatletycznym 1 Mila w Poznaniu

Wzięliśmy udział w mitingu lekkoatletycznym 1 Mila w Poznaniu

wtorek, 19 września, 2023

W niedzielę 17 września wzięliśmy udział w mitingu lekkoatletycznym 1 Mila w Poznaniu. Mieliśmy swoje stoisko, a w różnych konkurencjach biegowych odbywających się tego dnia, w barwach naszej fundacji wystąpiło ponad 40 osób, w tym dzieci.

Na naszym stoisku każde z dzieci mogło własnoręcznie ozdobić wielorazową torbę na zakupy czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z eko-hasłem. Przygotowaliśmy także dla wszystkich biegaczy i kibiców specjalny panel do ładowania telefonów energią słoneczną.

Sfinansowaliśmy dojazd i pakiety startowe 20 dziewczynom z uczniowskiego klubu sportowego Łobzonka z Łobżenicy, a każda z nich otrzymała od nas drobny upominek. Mogliśmy także poznać stypendystki programu „Wybieraj w przyszłość” dla zdolnych młodych biegaczek i biegaczy. Jedna z nich przez cały 2024 rok będzie otrzymywać stypendium ufundowane przez nas.

1 Mila w Poznaniu była też doskonałą okazją do ogłoszenia startu naszego programu grantowego dla dziewczęcych klubów sportowych. Na scenie w strefie kibica opowiadała o nim Iza Stawicka z naszej fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Fotografia Piotr Oleszak i Fotografia Andrzej Olszanowski . Dziękujemy za udostępnienie zdjęć organizatorom 1 Mili w Poznaniu.

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!