Strona głównaAktualności1 MILA w Warszawie już za dwa miesiące! Podwoimy wszystkie cegiełki charytatywne

1 MILA w Warszawie już za dwa miesiące! Podwoimy wszystkie cegiełki charytatywne

wtorek, 16 kwietnia, 2024

Podwoimy każdą cegiełkę przekazaną przez uczestników tegorocznego mitingu lekkoatletycznego 1 MILA na program stypendialny „Wybiegaj w Przyszłość”, by wesprzeć nastoletnie zdolne biegaczki. Bieg w Warszawie odbędzie się w sobotę 15 czerwca, zapraszamy do zapisów!

1 MILA to miting lekkoatletyczny, w którym można wystartować w różnych biegach: na dystansie tytułowej 1 mili, biegu na 5 km, sztafecie 4×400 m, a najmłodsi adepci lekkiej atletyki na 100, 400 lub 800 metrów. Tegoroczna 1 MILA odbędzie się w Warszawie za dwa miesiące – 15 czerwca (w Poznaniu 15 września). Tutaj można zapisać się na bieg: 1mila.pl

Podczas zapisów na 1 Milę każdy z uczestników biegu może poza wniesieniem opłaty startowej, kupić także cegiełkę charytatywną na rzecz programu stypendialnego „Wybiegaj w przyszłość” prowadzonego przez Fundację Zdrowy Ruch. Celem programu jest pomoc zdolnym biegaczom i biegaczkom w wieku 14-20 lat w rozwoju kariery sportowej poprzez roczne stypendia i udział w cyklu szkoleń.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy podczas rejestracji na tegoroczną edycję 1 Mili, wykupić cegiełkę charytatywną dowolnej wartości, która w całości zostanie przeznaczana na wsparcie stypendystów programu stypendialnego „Wybiegaj w przyszłość”. My podwoimy wszystkie zebrane w tym roku cegiełki do kwoty 20 000 złotych.

Zapraszamy do zapisów!

Newsletter pełen dobrej energii

Newsletter pełen dobrej energii

Zostaw nam swój e-mail, a damy ci znać o kolejnych akcjach pełnych dobrej energii.

Trwa dodawanie...

Dziękujemy - Twój e-mail został dodany!